PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349117}

Lot na Marsa

Race to Mars
7,3 84
oceny
7,3 10 1 84
Lot na Marsa
powrót do forum serialu Lot na Marsa

Bardziej drama sci-fi adventure niż documental. Trzymający w napięciu, realistyczny dramat ukazujący losy załogi statku kosmicznego amerykańsko-europejsko-japońskiej pionierskiej misji na Marsa ścigającej się z misją chińską o pierwsze zdobycie czerownej planety. Znakomici aktorzy, intresująca fabuła i przyzwoite efekty specjalne. Coś czego naraz w dzisiejszym kinie sci-fi nie doświadczysz. Polecam wszystkim nie tylko fanom sci-fi.

ocenił(a) serial na 9
pokrowiec

Jak komuś się ten mimiserial podobał to warto zobaczyć też film Space Odyssey: Voyage to the Planets (2004).

ocenił(a) serial na 8
FTW

Prawda, najpierw oglądałem Race to Mars a później Space Odyssey. Obydwa seriale bardzo dobre ale każdy na swój sposób. Elementy które są wspólne to rozsądny projekt statków kosmicznych i nieustające poczucie zagrożenia które nie zalatuje tanim horrorkiem. Efekty w Odyssey lepsze.

ocenił(a) serial na 9
pokrowiec

Bardzo dobry miniserial! W rzeczy samej, bardziej science niż fiction. Wiele momentów trzymało mnie w napięciu, szczególnie wyjście dwójki bohaterów poza pokład statku w trakcie lotu powrotnego, czy nawet tajemnica złego samopoczucia załogi. Co pokazuje jak bardzo niebezpieczne zawsze są takie misje. Końcówka trochę mnie rozczarowała bo spodziewałam się czegoś innego, ale to tylko mały szczególik ;)
Gra aktorska powiedziałabym przeciętna, większą uwagę i tak zwracałam na samą fabułę. Jednak nie poleciłabym serialu tym, którzy kosmosem kompletnie się nie interesują, bo obawiam się że mógłby ich zanudzić.
(nieco zszokowała mnie ocena serialu na stopklatce: 3.1/10 :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones