PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129928}

Przerwana cisza

Desolation Sound
5,2 248
ocen
5,2 10 1 248
Przerwana cisza
powrót do forum filmu Przerwana cisza

Kiedyś w nocy z nudów "skakałam po kanałach" telewizyjnych i natchnęłam się na ten film. Przeczytałam opis, wydawał mi się mało interesujący, ale z braku ciekawszych postanowiłam oglądnąć właśnie ten film. Już na początku mnie zaciekawił. Nie był to może jakaś super hit, ale od początku do końca miał swój niepowtarzalny, oryginalny klimat. Naprawdę miło było obejrzeć ten prosty film z prostą, nieskomplikowaną fabułą.
Dla tych którzy jeszcze nie oglądali; nie ma się co łudzić nie będzie nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnego zakończenia. Nie wymaga również specjalnego skupienia podczas oglądania. Jest raczej dobrym pomysłem, na relaks po ciężkim dniu, dla fanów gatunku oczywiście.

P.S. Ależ główni aktorzy są przystojni, ajć!

Alisia666

Film próbowałem kiedyś oglądać , ale zawsze był w TV póżno w nocy , aż ostatnio nadali go o 20,0 więc zasiadłem aby wreszcie go obejrzeć. Film dobry , akcja powoli się toczy ale jest ciekawa , aktorki fajne , choć oglądałem go dla Jennifer Beals , którą znam z innych filmów , choć jest najbardziej znana z serialu " Słowo na L "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones